Кандидат в мери Дніпра. Семеренко Дмитро Анатолійович

Має дві вищі освіти: спеціальність «Фінанси» та «Організація перевезень і управління на залізничному  транспорті».

Окрім цього, закінчив Дніпродзержинський коледж фізичного виховання і здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання. Спеціалізація : легка атлетика.

Спочатку  працював на ПАО « ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ» у  м. Дніпродзержинськ, потім – директором Державного підприємства  «Державний Дніпропетровський ливарно-механічний завод» .

У 2006 році організував компанію ТОВ НВП «РІЧ», яка займається металообробкою  та виробництвом запчастин до тягового-рухомого складу УЗ.

У 2010 році отримав звання МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ з пейнтболу.

Професійно займається різними екстремальними видами спорту, альпініст. Для нього дуже важливо досягати мети, отримувати позитивні результати своєї діяльності.

У 2016 році у команді  з Бершовим С.І. зробив спробу сходження на гору Ельбрус 5641 м (категорія складності 1Б). Але складні погодні умови не дали можливості дістатись вершини.

У 2017 році у команді з Одеським клубом ЕКСТРИМ зробив вдале сходження  на Памір «Пік Кауфмана» 7134 (категорія складності 5А).

У 2018 році у команді з Поздній Тарасом, Городечнім Романом та Іриною Галай зробили вдале сходження на Еверест 8848м. На вершині підняв прапор Дніпропетровської області. Після Евересту було ще 3 вершини: Кіліманджаро (5895 м) – найвища точка Африки; Аканкагуа (6960 м) – найвища точка південної Америки; Охос (6893 м) – найвищий вулкан в світі. Всюди Дмитро подорожував з прапором Дніпра, Дніпропетровської області та “Команди Дніпра”.

Володіє надзвичайними організаторськими здібностями. В різних критичних ситуаціях бере відповідальність на себе і приймає точні рішення за себе та команду. Цілеспрямований.

Окрім цього, зразковий сім’янин. Має двох синів та доньку. Вважає, що місто повинно бути безпечним для того, щоб нарождувати та виховувати дітей. Його основна мета – зняти Дніпро з лідируючої позиції серед міст з міграції. Дніпро має бути комфортним і безпечним містом для життя людей, створення сімей, розвитку бізнесу.