Історичний момент: «Команда Дніпра» зареєструвала партійний список у ТВК та висунула кандидатуру на пост мера міста.

Від політичної сили до міськради балотується 42 кандидати в депутати. Претендентом на пост мера від «Команди Дніпра» сьогодні офіційно став Дмитро Семеренко.

На наступний день після реєстрації лідерка партії Олександра Клімова дала прес-конференцію в ІА «Мост-Днепр», в ході якої представила кандидата на пост міського голови Дніпра та окреслила головні приорітети і напрямки діяльності своєї політичної сили.

Програма партії створювалася самими городянами. «Команда Дніпра» вже протягом року переймає досвід європейських колег. Незалежно від того, як закінчиться виборчий період, ми будемо продовжувати розробляти стратегію міста. Це важливо, бо якщо городяни самі залучені в процес, це сприяє здоровому розвитку суспільства», – зазначила Олександра Клімова.

Справді, однією з унікальних рис нової політичної сили є спосіб формування її складу. Чи не вперше за останні 20 років до місцевої влади йде не політична франшиза, а реальне об’єднання городян, які усвідомлюють себе співвласниками міста, мають чітку програму розвитку Дніпра і готові рішуче діяти в інтересах міської громади.

Стратегія міста, над якою партійці працюють вже кілька років, залучаючи міжнародних експертів та прогресивних співвітчизників, пропонує системні зміни в ключових галузях міського життя. «Стратегія Дніпра – 2030» охоплює транспортну та житлову інфраструктуру, екологічну сферу, освіту, фізичну культур і спорт, можливості для всіх видів бізнесу, інновації, міжнародне партнерство, дозвілля тощо.

У свою чергу кандидат в мери від «Команди Дніпра» Дмитро Семеренко зазначив:

 Мені не подобається, що з нашого сильного міста від’їжджає молодь. Велика кількість висококваліфікованого робітничого класу залишає Дніпро. Мені не подобається, що аби подихати свіжим повітрям, людині мало вийти на вулицю. Їй потрібно виїхати за місто. У Дніпрі маса всього, що потрібно змінити. І моя мета – побудувати місто, в якому хочеться жити».