Климова Олександра Владиславівна

Лідер та номер 1 у списку партії «КОМАНДА ДНІПРА».

Народилась в місті Дніпро, українка, мешканка Дніпра.

Психолог, психотерапевт, тренер, автор і ведуча психологічних програм, тренінгів (понад 200). Заміжня, має трьох доньок.

Засновник ГО АНФ “Простір Людини”.

У 2004р.  отримала  вищу освіту  в Національній металургійній академії (НМетАУ),   закінчивши факультет  економіки  за спеціальністю «Економічна кібернетика», освітньо-кваліфікаційний  ступінь «Спеціаліст».

У  2013 р. отримала другу вищу освіту (ступінь «Магістр») у   Мелітопольскому державному  педагогічному університеті  імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Психологія», «Викладач психології у вишах.

У 2016-2019рр.  закінчила трирічну післядипломну професійну психотерапевтичну освіту в ГО «Українська асоціація» танцювально-рухової терапії».

З  2018 р. і до сьогодні проходить навчання в рамках  проекту «Запобігання посттравматичного розладу воїнів АТО» ГО «Фундація Френка П`юселіка».

Дуже часто виступає у ролі волонтера: надавала та надає  психологічну допомогу  військовослужбовцям і членам їх сімей, вимушено переміщеним особам, дітям (пансіон для дівчат навчального закладу Махон «Бейс Хайя-Мушка» на регулярній основі протягом 2017р),  повнолітнім юнакам та дівчатам  після нарко- та алкозалежності.

На її рахунку багато різних проектів, пов’язаних з активною громадською діяльністю. Зокрема таких:

  • проект гуманітарного розвитку Дніпропетровської області: «Подолання та профілактика професійного вигорання вчителів», що був успішно реалізований для КЗСОШ №10.
  • соціальний  проект «Якісна комунікація, як запорука ресоціалізації ветеранів» (для ветеранів, військовослужбовців, психологів, волонтерів, соціальних працівників, громадських діячів).
  • створення загальної  системи центрів психо-соціальної реабілітації ветеранів та військовослужбовців. 
  • організація і проведення фестивалю від УАТРТ (Дніпро, Київ).

З 2018 Президент «ГО «Української Асоціації танцювально-рухової терапії». Асоціація заснована в 2006 р. і є членом і партнером європейської Асоціації EMDTA, організація фестивалів з психологічного розвантаження  та розвитку свідомості.

За час лідерства в «Команді Дніпра» вже розроблено та розпочато реалізацію стратегії міста DNIPRO2020-2030.

На її думку, Дніпро – дуже могутнє і талановите місто з великим потенціалом, промисловий гігант, що потребує розвитку та глибоких змін зсередини. Та для того, щоб цього досягти, треба більше зусиль небайдужих громадян, простих людей, які можуть зробити внесок у спільну справу. Тому вона охоче стала лідером такої команди, яка здатна відповідально і професійно провадити зміни на краще.