Лазько Денис Юрійович

Народився і живе в м. Дніпро. Все дитинство та юність прожив в Новокодацькому районі. З жовтня 2009 року розпочав військову кар‘єру з частини А1048 «Десна»

Від самого початку бойових дій у складі підрозділу «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області бере активну участь у виявленні диверсійно-розвідувальних груп та їх пособників, місць зберігання зброї, боєприпасів, технічних засобів комунікації, які використовуються на шкоду державній безпеці

Має статус учасника бойових дій, нагороджений відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції та пам‘ятною медаллю від міського голови «Захиснику Вітчизни»

З 2016 є головою громадської організації «Воїни Справедливості», а з грудня 2019 – керівник Дніпровської первинної організації Всеукраїнської профспілки учасників бойових дій, волонтерів, ветеранів та членів їх сімей


«Я вирішив висунути свою кандидатуру на посаду депутата міської ради м. Дніпра по Новокодацькому району, де я провів та своє дитинство та юність, де живуть мої батьки. Основним вектором моєї діяльності є відкритість і прозорість влади.
Я вірю в Дніпро без корупції!», – наголошує Денис Лазько