Малько Владислав Анатолійович

Спеціаліст у сфері медіа та реклами, генеральний директор 9 телеканалу.

Батько п’ятьох дітей.

Громадський діяч у галузі освіти, засновник найвпливовішої у Facebook  групи “Освіта Дніпра”. Допомагає батькам висловлювати свою позицію та cвої ідеї через засоби масової інформації та соціальні мережі

Протягом багатьох років бере активну участь у житті міста. Один з ідейних засновників “Команди Дніпра” та проектів партії.

Також один з ініціаторів та координаторів генерування “Програми розвитку Дніпра 2020-2030”, яка стала основою передвиборчої програми партії.

Ідея створення цієї програми з’явилася саме тому, що місто за цієї влади нікуди не рухається стратегічно. Окремі певні проблеми вирішуються, але стратегічного підходу до благоустрою міста взагалі немає.

Вважає, що неможливо деякі речі, що робляться для міста, робити окремо від інших. Слід усе вирішувати стратегічно, в комплексі.

Також, на його думку немає стратегічного підходу до комунікації, місто не дружнє до своїх громадян.

Як людина, що вийшла з активного громадського середовища, він розуміє, що проактивних громадян треба слухати, чого зараз немає. Тому він іде в політику, щоб побудувати міст взаємодії між суспільством та політичним середовищем.