Медіа-проект «БЛОГ-ПОСТ У ВЕЛИКОМУ МІСТІ» 2019

Медіа-проект «Блог-пост» має на меті створити живе медіа-середовище, де справжня, близька і цікава дніпрянам інтелектуальна еліта зможе визначити дійсно важливі для міста теми, обговорити шляхи розвитку Дніпра, згенерувати цікаві ідеї, розірвати шаблони і запустити круті проекти.
7 вересня 2019 року в Дніпрі відбулася презентація нової комунікаційної платформи для дніпровських журналістів і блогерів «БЛОГ-ПОСТ У ВЕЛИКОМУ МІСТІ». Перед учасниками презентації виступив всесвітньо відомий американський бізнес-тренер Френк Пьюселік.
Нагадаємо, що американський вчений один творців нейролінгвістичного програмування (НЛП) Френк Пьюселік вже майже два десятиріччя живе в Одесі і політичну ситуацію в Україні знає не з чуток.

На думку американського експерта, сила демократії полягає в високоосвіченому суспільстві та чесних ЗМІ.

  • Коли ЗМІ будуть доносити точну і достовірну інформацію, а люди, завдяки гарній освіті, навчаться її аналізувати і робити правильні висновки, суспільство дійсно стане демократичним, – вважає Френк Пьюселік.

Але наскільки це можливо? Чи потрібні незалежній Україні професійні та незалежні медіа? Ці питання обговорювалися на заході.

Один з авторів проекту Владислав Малько відзначив, що Медіа-проект «БЛОГ-ПОСТ У ВЕЛИКОМУ МІСТІ» створює майданчик для відкритого спілкування професійних медійників, які пишуть і телевізійних журналістів, блогерів і лідерів думок з Дніпра.