Трайно Станіслав Вікторович

Народився та живе в місті Дніпрі в родині робітників. В дитинстві займався спортом, а саме у-шу. З 8 років почав займатися сучасними танцями, що і стало його майбутньою професією. У 1994 році став чемпіоном України з сучасної хореографії.

Після закінчення СЗШ №44 вступив до коледжу культури м. Дніпра на кафедру хореографії, який успішно закінчив. Паралельно з навчанням був учасником,  популярного на той час,  гурту А-4.

По закінченню коледжу культури 2 роки працював в сфері торгівлі.

З 2005 року близько 10 років займав керуючу посаду в комерційній сфері культурно-розважального комплексу міста.

З 2016 року по 2020 рік служив в Державній кримінально-виконавчій службі України у відділі охорони Української психіатричної лікарні з суворим наглядом.

З 2018 року і по теперішній час навчається в Дніпровському факультеті Київського національного університету культури і мистецтв за фахом «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (спеціалізація “Документознавство та інформаційна діяльність”).

Одружений, має двох дітей 8 і 12 років.

Він – дніпрянин у 5 поколінні і має велике щире бажання прикласти зусилля для розвитку сучасної інфраструктури, створення умов для комфортного проживання та праці жителів міста, де живуть його батьки, його сімʼя, його рідні люди і друзі.