Трайно Тетяна Георгіївна

Народилася та живе в місті Дніпрі в родині педагогів. З раннього дитинства  займалась спортом, а саме художньою гімнастикою. Але залишила спорт, коли у віці 7 років потрапила до танцювальної зали. Це і стало основною віхою  в її житті.

Після закінчення СЗШ №2 вступила до коледжу культури м. Дніпра на кафедру народної хореографії, який успішно закінчила з червоним дипломом. Далі навчання продовжувала в Київському  національному університеті культури і мистецтв, який успішно закінчила в 2006 році.

З 2003 року і по теперішній час працює в КПНЗ «Дитячо-юнацький центр художньої та технічної творчості» ДМР. Займає посаду завідуючої відділом та керівника хореографічного колективу. Саме в цьому закладі позашкільної освіти вона і зробила свої перші кроки в хореографічному житті.

ЇЇ професійна діяльність тісно повʼязана з шкільним лідерським самоврядуванням. Це спонукає цікавитись підлітковою психологією, потребами підлітків та молоді, бути в курсі сучасної молодіжної культури, моди тощо.

За 17 років роботи в позашкільному житті  Дніпра має чітке розуміння всіх потреб і шляхів розвитку цієї галузі освіти.

Заміжня, має двох дітей 8 і 12 років.

Має щире бажання докласти зусиль для покращення життя в рідному місті, де живуть її діти і, сподівається, житимуть її онуки.